Śluz zabarwiony krwią po symulacji stosunku

Witam. Po 8 dniach od symulacji stosunku(ocieralismy się o siebie z chłopakiem on w spodenkach, ja w bieliznie, wszystko bez wytrysku) zauważyłam na bieliźnie sluz zabarwiony krwią. Było to jednorazowe i pozniej sie już nie pojawiło. Miesiączki spodziewam się za 5 dni. Czy była to implantacja zarodka? czy może po prostu reakcja na stres? Od tygodnia bardzo się przejmuję niechcianą ciążą. Wczesniej odczuwałam też kłucia w brzuchu. Proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie jest to możliwe żeby była Pani w ciąży po opisie sytuacji. Prosze obserwować czy takie objawy sie bedą powtarzać i w razie konieczności skonsultować sie z ginekologiem. Pozdrawiam