Śluzowate i lepkie upławy w 38. tygodniu ciąży

Prosze o jak najszybsza porade.Moj lekarz jest na urlopie-ma wylaczony tel.Jestem 38tyg ciazy-termin na 02.01.17r.Tydzien temu miałam ściągany pessar.Z pessarem bralam globulki clotrimazol co 2 dni. Lezalam teraz w szpitalu i bylo ok. W piatek wyszlam-a dzis dostalam rano sluzowate lepkie ciagnace uplawy,troche kluje mnie w kroczu.Szyjka moja była skrocona do 0,5cm, rozwarcie minimalne.Czy mogę zaaplikowac clotrimazolum (mam 5tabl) do pochwy na ta wydzieline bez obaw ze zaszkodze dzieciątku ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa, może Pani udać się do lekarza ginekologa izby przyjęć szpitala ginekologicznego