Śluzowaty stolec po karmieniu mlekiem

Witam. Mam 2,5miesięczną córkę do tej pory była karmiona mlekiem nan ha1 od urodzenia zaczęła robić śluzowate kupki. Pediatra kazał nam zmienić mleko na bebilon pepti 1 .rotawirusy zostały wykluczone. chciałabym wiedzieć czy te kopy nie są oznakiem jakiejś choroby proszę o odpowiedż

Piotr Pilarski

Raczej nie. Najczęściej przyczyną jest nietolerancja lub alergia.

Pozdrawiam.