Słyszalne głosy w głowie jako oznaka choroby psychicznej

Dzien dobry, mam taki problem, ze slysze glosy. Najczesciej komentuja one moje zachowanie, mowia, ze np. jestem wredna. Czasami sa mile. Mam je od 7 lat. Czy yo oznaka choroby psychicznej? Ostatnio kazaly mi sie zabic, to wzielam duzo tabletek. Niestety, nie umarlam, a wyrzygalam wszystko. Czasami te glosy nasilaja sie, smieja die ze mnie... boje sie :(. Co mam zrobic?

Dzień dobry,

Proszę nie czekać kolejnych lat, a udać się do lekarza PSYCHIATRY, który tylko w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pani objawy i wdrożyć stosowne leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza