Słyszę w głowie głosy współpracowników gdy jestem w domu

Witam. Od jakiegoś czasu dzieje się że mną coś dziwnego. Po pracy, kiedy już jestem w domu, słyszę głosy moich przełożonych i innych pracownikow. A słyszę ich tak, jakbym przez ścianę albo przez szkło słyszała jak oni mnie obgadują i mówią takie rzeczy, których się boję, albo którymi mogliby mi zaszkodzić. Wraz z tymi głosami, ale niezależnie od nich, coraz częściej zaczyna mi się kręcić w głowie. Idę i mam wrażenie jakbym zeszła właśnie z karuzeli, albo jak się schyle też tak mam. Tak od 5 lat mialam od czasu do czasu, że mi się tak głowa zwracała, że aż wydawało mi się, że się odwrócę. To tak jakbym stała na karuzeli i nagle ktoś delikatnie by mnie z zaskoczenia i bez mojej zgody zaczął na niej kręcić, tylko, że ja stoję w miejscu, ale mi sie zdaje, że się odwrócę, czasami nadal się to dzieje i napada mnie szczególnie jak stoję. Czy to może być od zmęczenia? Czy może jednak lepiej udać się do jakiegoś specjalisty?

Jak się słyszy głosy, których inni nie słyszą, to trzeba pójść do psychiatry. Może to schizofrenia, a może coś innego. On ustali i zaproponuje najlepsze leczenie.
Pozdrawiam