Słyszenie głosów i zaburzenia koncentracji po paleniu marihuany

Jest to bardzo przytlaczajace , czasami wydaje mi sie jak bym rozmawial z osobami z mojego otoczenia ktore daja mi dobre dady jak i zle czasami glos krytykuje moje decyzje mam problemy z koncetracja wszystko zaczelo sie po paleniu marihuany podczas palenia sytuacja jest najbardziej nie do zniesienia dlatego przestalem palic lecz caly czas mam wrazenie ze ktos slyszy moje mysli , jak bym rozmawial zdana osoba nie uzywajac glosu tylko mysli

Nie obowiązują skierowania i rejonizacja.
Nie ma pewności, że była to tylko marihuana.
Pozdrawiam.

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry. Podobne objawy mogą być początkiem schizofrenii, szczególnie jeśli pojawiły się po zażyciu substancji psychoaktywnej. Choroba ta bowiem może być aktywowana jest zażyciem narkotyków. Proszę koniecznie podjąć leczenie!