Słyszenie głosów i zapominanie treści

Zazwyczaj jak słyszę głosy, to zapisuję je sobie w zeszycie, jak nie zapiszę to już po chwili nie wiem co ten głos powiedział. Czy to normalne że zapominam jaka była jego treść. Pamiętam że był głos, ale nie pamiętam co powiedział.

Słyszenie głosów bez realnego udziału osób trzecich, może być sygnałem poważnych zaburzeń czy choroby. Warto zgłosić się do lekarza psychiatry. Samo zapominanie treści głosów może okazać się problemem wtórnym.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Zalecam konsultację psychiatryczną, bo słyszenie głosów może świadczyć o zaburzeniach psychicznych. Proszę zrobić to jak najszybciej, bo wczesna diagnostyka dobrze rokuje na przyszłość.

Pozdrawiam serdecznie.