Słyszenie pulsu w głowie i MS

CHoruje na MS. Czesto bloala mnie glowa(bardzo mocno)zawsze w nocy czasami sie zdarzalo ze w nocy.Robilam badanie glowy,wykazalo zapalenie mozgu(cztery plamki na mozgu)lekartw zadnych na to nie dostalam.Problem jest z tym ze od jakiegos czasu slysze puls po lewej stronie glowy(nie sa to szmery,moge sobie puls liczyc)bardzo uciazliwe trudno z tym zyc.czy mozna to jakos wyleczyc?co mam robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa.