SM a obraz MRI sugerujący zmiany niedokrwienne typu leukoarajozy

Czy obraz mri sugerujacy zmiany niedokrwienne typu leukoarajozy,brak prazkow i dobre pozostale badania plynu a takze dobry wynik badan neurologicznych i brak objawów neurologicznych moga dawac podstawy do wykluczenia SM?

" MRI sugerujacy zmiany niedokrwienne typu leukoarajozy,
BAdanie płynu mózgowo-rdzeniowego prawidłowe, brak prazkow i dobre pozostale badania plynu a takze dobry wynik badan neurologicznych i brak objawów neurologicznych "
Zmiany naczyniopochodne. BEZ SM !!!!
Pozdrawiam

Decyduje stan kliniczny chorego i bardzo charakterystyczne zmiany w NMR (których tu brak) ale i tak należy przeanalizować obrazy, opis radiologa to sprawa dość subiektywna.