Smuga jasnoczerwonej krwi na papierze toaletowym

Dwa mies. temu zauważyłam za drugim podtarciem papierem(po oddaniu stolca) smugę jasnoczerwonej krwi na pap.toaletowym,dot. papierem w okolicy "rowka" krwi było odrobinę więcej i żywszoczerwonej,później delikatnie szczypało w tej okolicy.Badanie per rectum nic nie wykazało,bad.na krew utajoną tez nie (ale kazano mi oddać do lab.jedną próbkę,a czytałam że trzeba trzy..),bad.krwi mam w normie ale syt. miesiąc temu się powtórzyła,myślałam,że mocniej się podtarłam ale dziś znów to samo..Boje się..

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Najprawdopodobniej konieczna bedzie kolonoskopia.

Pozdrawiam.