Smutek i brak radości z życia

Witam. Mam problem złe się czuje codzień nie cieszy mnie nic ciagle jestem smutny i chce mi się płakać ciagle czuje zmęczenie i senność bolą mnie uszy głowa i oczy czuje jak bym miał kamień na klatce piersiowej

Witam,
Objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać na zaburzenia o charakterze psychicznym. Jednak wydaje mi się słusznym wykonać podstawowe badania lekarskie. Gdy nic nie wykażą zachęcam do kontaktu z psychologiem, psychoterapeutą i/lub lekarzem psychiatrą. Stan ten może być wynikiem kłopotów emocjonalnych i warto się temu poprzyglądać ze specjalistą.
Pozdrawiam
Ewa Czernik

Proszę się skontaktować z psychologiem i/lub lekarzem psychiatrą. Podobne objawy mogą świadczyć o przeżywaniu trudności adaptacyjnych w związku ze stresującą, ważna sytuacja lub być objawami depresji. Warto podjąć się pełnej diagnozy i rozpocząć leczenie.