Smutek i myśli samobójcze z powodu studiów, dorywczej pracy i braku partnera

Dzień dobry. Od początku roku (tj. 8 miesięcy) niepokoje się o swoje zdrowie. Czuje się smutna i przytłoczona studiami, ktore pewnie nie dadza mi pracy, dorywcza praca ktora mam teraz, brakiem partnera, ktorego maja wszyscy znajomi. brzmi to byc moze banalnie i dlatego nic nie robilam. Ale nie potrafie sie na niczym skupic. Tyle czasu juz. Miewam mysli samobojcze, bo nie potrafie miec dobrych mysli na temat przyszlosci. Chcialabym to przeczekac, zeby nikt nie wiedzial, ale czy mozna?Przejdzie?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - poradnie uczelniane, poradnie zdrowia psychicznego lub prywatnie.