Smutek, myśli samobójcze i stres

Witam, od pewnego czasu mam problem ze sobą. Stale jestem smutna, jak coś mnie cieszy to tylko krótkotrwale. Zaczełam mieć myśli samobójcze. Nie chce mi się nawet rano wstawać z łóżka. Przerastają mnie najmniejsze rzeczy, wszystko mnie stresuje. Boje się każdego dnia. Wciąż chce mi się płakać. W towarzystwie uchodze za osobe bardzo pozytywną, jednak w środku jestem rozdarta. Bardzo proszę o pomoc, jakieś wskazówki jak sobie z tym poradzić, mam nadzieje, ż obędzie się bez pomocy specjalisty.

Podobne objawy mogą zwiastować depresje, dlatego mimo wszystko warto zgłosić się do psychologa i/lub lekarza psychiatry. Zdiagnozują i zaproponują najlepsze metody poradzenia sobie. Im szybciej podejmie się lecenie, tym większa szansa na remisję (wyzdrowienie). Szczególnie, jeśli pojawiają się myśli samobójcze.

Witam
Lekarstwem na trudne emocje i nastroje depresyjne spowodowane
kłopotami emocjonalnymi i życiowymi jest znalezienie sposobu
jak sobie z nimi radzić,.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu jest terapia psychologiczna
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, niestety nie sposób w tym miejscu udzielić odpowiedzi. Nie pisze pani z czym wiąże się smutek, nie znamy pani sytuacji i historii życiowej - tym trudniej udzielić jakiejkolwiek porady. Jeżeli zmaga się pani z tym stanem od dłuższego czasu zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty, który zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.

Witam Panią. Jeśli w Pani stanie pojawiają się myśli samobójcze to chciałbym wyraźnie podkreślić, że chodzi tu o Pani zdrowie i życie. To jest moim zdaniem najważniejszy argument z powodu którego nie powinna Pani wykluczać kontaktu ze specjalistami, ale nawiązać go jak najszybciej. Diagnoza bez możliwości bezpośredniego kontaktu z Panią nie jest możliwa. Być może to co się z Panią dzieje wskazuje na depresję, ale pewność będzie Pani miała dzięki wizycie u lekarza. Biorąc pod uwagę Pani samopoczucie i kondycję proszę zwrócić się do kogoś ze swojego najbliższego otoczenia by pomógł Pani trafić do specjalisty. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/