Smutek, płaczliwość i ciągłe zmęczenie - czy to depresja?

podejrzewam u siebie depresje albo jakies ine zaburzenie, bo jestem caly czas smutna, placze, jestem ciagle zmeczona itd tak jak to w objawach depresji, mam tez problemy z odzywianiem, ktore tu kuz kiedys opisywalam i odpowiedziano ze moze to byc anoreksja, ale jak poszlam do psychologa to ona caly czas cos gada ale jie mowi ze jestem chora, a chyba jestem. bylam juz na kilku spotkaniach z nia, chyba 8 i nic nie mowi w tym stylu, a na prawde sadze ze moje zachowanie nie jest normalne i sie mecze, co to moze oznaczac? czemu nie mowi o zadnej chorobie?

Szanowna Pani, postawienie prawidłowej diagnozy przez portal internetowy wydaje się być niemożliwe. Nie podaje też Pani informacji o swojej obecnej sytuacji życiowej, tzn. czy w ostatnim czasie miało miejsce jakieś zdarzenie kryzysowe. Jeżeli niepokoi Panią obecne samopoczucie to sugerowałabym omówić sprawę z psychologiem, z którego pomocy Pani korzysta. Myślę, że może Pani wprost zapytać specjalistę jak ocenia Pani stan. W kwestii otrzymania pełnej diagnozy sugerowałabym także kontakt z lekarzem psychiatrą, Pozdrawiam