Smutek po ślubie

Jestem 7 mies po ślubie. Maz nie szanuje i poniża moja rodzine, nie da sobie zwrócić uwagi, ubliża mi, nie pracuje wiec pieniądze mi wylicza, najlepiej zamknalby mnie w domu i zrobil ze mnie kurę domowa na pelny etat. Mieszkamy u jego rodzicow gdzie oni nas urzymuja. Maz nie chce mieszkac we własnym domu czy mieszkaniu bo dobrze mu z mamusia i babcia a pieniądze wydaje na inne rzeczy, zdaje sobie sprawę ze nie tak chcialam żeby wygladalo moje życie co mam robic

Witam. Jeśli nie dojdzie pani do porozumienia z meżem, nie zmieni się- to rozwieźć się - jeśli to w ogóle wchodzi w grę.
Magdalena Brabec

Zachęcam do spotkania z psychologiem, który pomoże Pani nauczyć się asertywności, stawiania granic, a także pomoże poprawić samoocenę, poczucie własnej wartości, niezależności, bezpieczeństwa. To wszystko pozwoli Pani lepiej odnajdować się w relacji z mężem, nie dać się poniżać.