Sny erotyczne i orgazmy

Witam od ponad 2 last mam ogromny problem...podczas snu czesto mam sny erotyczne i orgazmy,ktore sie przejawiaja bez wytrysku(na poczatku byly z wytryskiem),przez to miesnie gladkie w penisie ulegaja zniszczeniu(kiedy sie budze czuje uczucie szczypania i potem czuje,ze zanikaja),przez to moja erekcja jest slabsza,nie wspominajac o psychice...licze,ze ktos jest w stanie mi pomoc...

Dzień dobry.

Sny erotyczne są jak najbardziej naturalnym zjawiskiem, nie można więc wnioskować, że ich występowanie świadczyć może o jakiejś nieprawidłowości. Podobnie jest z reakcją na ich występowanie - czyli ewentualnym orgazmem i wytryskiem, co najczęściej jest "domeną" osób, którzy nie mają możliwości odbywania stosunków seksualnych w satysfakcjonującej dla nich częstotliwości.
W związku z tym, że nie podał Pan, jaki jest Pański "status" (czy jest Pan singlem, w związku, w małżeństwie), trudno wnioskować o przyczynie problemu - można jednak domyślać się, że nie ma Pan zbyt częstych możliwości współżycia - skoro występują u Pana nocne polucje.
Z całą pewnością jednak przyczyną słabszej erekcji nie są orgazmy bez wytrysku (które, jak Pan podał, niszczą mięśnie gładkie penisa) - bardziej prawdopodobne jest, że wpływ na Pana stan ma wspomniana psychika.
Sugerowałbym więc konsultację psychologiczną, podczas której mógłby Pan przyjrzeć się ogólnemu stanowi Pana życia - nie tylko penisa.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nocne erekcje, a także polucje nocne są zjawiskiem naturalnym i prawidłowym, szczególnie dla osób, które nie współżyją w relacji lub nie masturbują się. Aby szczegółowo omówić sytuację i bliżej przyjrzeć się, co Pana w niej niepokoi, proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!