Sny o byłej dziewczynie u 23-latka

Witam. Cztery miesiące temu rozstałem się z osobą,którą bardzo kochałem.. Wynikiem tego rozpadu była obraza jej.. (ona zerwała). Ja po zerwaniu urwałem kontakt.. Udało mi się o niej zapomnieć. I po kilku miesiącach od dwóch tygodni zaczyna mi się co noc śnić. W dzień przez to myślę dlaczego mi się śniła?.. Przez to mam uczucie motylkowania w brzuchu. W jaki sposób mogę nie rozpamiętywać jej i dlaczego mi się śni co noc od pewnego czasu? Proszę o pomoc ...

Być może ma Pan jeszcze jakieś niepoukładane i niedomknięte, nieprzepracowane emocje związane w była dziewczyną. Mogą tez być objawem tęsknoty- niekoniecznie za tą dziewczyną, ale za bliskością w ogóle (w snach dziewczyna to reprezentuje). Druga rzecz, to znaczenie, jakie Pan przypisuje tym snom. Myślenie na ten temat, przeżywanie snu na jawie skupia Pana na myślach o byłej dziewczynie, "nakręca". Czy o innych snach lub osobach, które się w nich pojawiają też Pan tak intensywnie myśli? Rozumiem, że była dziewczyna ma nadal duży "ładunek emocjonalny", szczególnie, że rozstanie opisuje Pan jako dość burzliwe, i pewnie dlatego to jakoś skupia Pana myśli.

Witam. To, że się Panu śni ktoś, z kim był Pan zwiazany, jest zupełnie naturalne. Po prostu odżyły wspomnienia w panu, uczucie.