Sny związane z samotnością, płaczliwość, depresja

Witam mam 24 lata i od jakiegoś czasu niepokoją mnie pewne objawy występujące u mnie: -długi sen rekord 17godz -przykre sny,dziwne,zwiazane z samotnascia -juz dwa razy obudzilem sie z płaczem i plakalem zaraz potem w wc 2 razy.. -czasami mam naprawde sie zastanawiam co jest zemna, Ogółem duzo za soba jak na moj wiek,ale poradzilem sobie z tym,uklada mi sie,w niemczech zostaje.. duzo opowiadania naprawdem,potrzebowalbym rozmowy z kims.. aby to wszystko opowiedziec.. prosze mi pomoc wyjasnic sny.

Dzień dobry!

Sny nie mogą być prorocze i nie warto interpretować ich bezpośrednio, zerojedynkowo. "Niepokój podświadomości" może jednak wiązać się, tak jak się Pan domyśla, przykrymi doświadczeniami, trudnymi wspomnieniami, stresem, przemęczeniem, silnymi emocjami, które mógł Pan przeżywać w ostatnim czasie, ale też przez całe swoje życie. Proszę skonsultować się z psychologiem. To właśnie będzie okazja rozmowy, bycia zrozumianym i zrozumienia lepiej samego siebie, zaopiekowania się sobą.

Pozdrawiam!

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Szanowna Pani, sny sa odzwierciedleniem rzeczywistosci i mozemy wywnioskowac, ze jeszcze cos sie z Pania dzieje. objawy mowia ze moze to byc depresja. Jesli jest Pani w niemczech, moze Pani sprobowac poszukac terapeuty przez skype. To pomoze Pani rozwiazac wele problemów.
Pozdrawiam i prosze nie czekac.