Sok grejfrutowy w 7. tc

Witam jestem w 7 tyg ciąży wypiłam na kolację dużą szklankę soku grejpfrutowego a potem zażyłam luteinę podjęzykową ponieważ mam niedobór tego hormonu czy to może być szkodliwe dla zarodka?Mam jeszcze jedno pytanie chyba trochę się podziębiłam bo gardło trochę mnie boli no i postanowiłam zażyć trochę wit C wyczytałam na jakimś forum że można pić syrop z cebuli i czosnku i pić mleko z miodem ale nie jestem pewna czy mogę to stosować w ciąży czy dziecku nie zaszkodzi proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli źle się Pani czuje Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Nie sadze aby sok z grejpfruta był szkodliwy.