Solarium po zapaleniu mieszków włosowych

Witam.leczylam sie niedawno na zapalenie mieszkow wlosowych mascia bedicort g.wydawalo mi sie ze juz jest wszystko wyleczone zostaly tylko slady.po jakims czasie poszlam na solarium i niewiem czy to od tego ale znow wyskoczyly mi 2 krosty z ropa..nie wiem co robic..czy solarium moglo zaszkodzic?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że mogło. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub prowadzącego poprzednie leczenie.