Somatyczne objawy nerwicy

Witam, od okolo 3 lat cierpie z powodu somatycznych objawow nerwicy,na poczatku tylko zaburzenia jelitowe.W chwili obecnej mam chyba wszystkie z mozliwych w tym straszne kolatania serca oraz ucucie poteznego niepokoju wraz z bolem w obrebie klatki piersiowej i obszaru miedzylopatkowego.Sa to najbardziej uciazliwe z wszystkich objawow.Mialam szereg badan kardiologicznych i nic.Moje pytanie,czy te kolatania i bole w klatce piersiwej moga doprowadzic do zawalu lub wylewu?Przyjmuje lek Atarax.Pozdr

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza