Sonoforeza na przerzedzające się włosy i zakola

Witam, czy wykonuje się sonoforezę na przeżedzające włosy i zakola u mężczyzn? Czy daje to rezultaty, jesli tak to po jakim czasie i na jak długo?

Witam! Sonoforeza polega na wtłaczaniu w cebulki włosa składników odżywczych. Pomaga głównie w przypadkach w których wypadanie włosów spowodowane jest niedoborem witamin. W przypadku typowego łysienia androgenowego nie ma gwarancji że takie postępowanie przyniesie jakiekolwiek rezultaty.