Spadek bHCG a przyczyny poronienia

W jaki sposob lub przez co moglo dojsc do poronienia samoistnego gdy pierwszy wynik byl BHCG 15,51 a drugi wynik byl 3,32 czy bede mogla starac sie o ciecko jeszcze

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powodów poronienia na tak wczesnym etapie ciąży mogło być bardzo wiele, w tym najbardziej prawdopodobne są wady wrodzone zarodka. Przebycie poronienia samoistnego zdecydowanie nie wyklucza możliwości starań o dziecko. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.