Spadek BHCG po krwawieniu

witam mam bardzo ciężkie pytanie bo lekarze nie umią mi odpowiedzieć dnia szósty maja miałam miesiączke 29 maja zrobiłam test z moczu wyszedł pozytywny 30 maja zrobiłam hcg wyszło 31,99 szóstego czerwca zaczęłam krwawić po krwawieniu zrobiłam test znowu z moczu wyszło dwie kreski przy krwawieniu nie było skrzepów jak poronienie była jasna krew ale beta spadła z 31,99 do 8,14 wiec nie spadło do końca a co jeśli za pare dni znowu wzrosnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik świadczy o poronieniu. Szansa na to, że neta-hCG wzrośnie jest znikoma. Za kilka dni proszę jednak powtórzyć badanie.