Spadek bHCG w 7. tygodniu ciąży

to jest 7 tydz ciazy potwierdzony biciem serduszka wczoraj robilam bete ponownie i zmniejszyla sie 48800 do 45000.czy jest to poczatek poronirnia?moj lekarz ma urlop teraz i dopieroz w poniedzialek mam wizyte.prosze odpowiez..boje sie

Lek. Katarzyna Szymczak

W jakim czasie nastąpił ten spadek? Czy są jakieś inne objawy? Krwawienie? Bóle brzucha? Jaki coś takiego się pojawi sugeruję wizytę na ginekologicznej izbie przyjęć.
Pozdrawiam