Spadek libido u 35-latka

witam od 2 tygodni mam wyraźny spadek libido i mój penis nie jest do końca twardy, po prostu już przez jakiś czas nie mam ochoty na seks.jakie mogą być tego przyczyna,wybieram się do seksuologa jakie badania powinienem zrobić. z góry dziękuję za odpowiedz Adrian

Tak na to patrzę. Wcześniejsze badania "na wyczucie" wbrew pozorom nie ułatwiają ani nie przyspieszają leczenia, ani też nie są oszczędnością.
Takie jest moje doświadczenie.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry.

Skoro wybiera się Pan do seksuologa, to ona właśnie skieruje Pana na badania, które uzna za konieczne do przeprowadzenia.

Pozdrawiam.