Spadek libido w okresie jesienno-zimowym

Witam,mam 26 lat,mój problem polega na tym ze co rok w okresie jesienno-zimowym drastycznie spada moje libido, przez co czesto nie czuje sie konfortowo w sytuacjach "łóżkowych " z moja dziewczyną. jaka może być tego przyczyna,jak można temu przeciwdziałać,dodam ze prowadze bardzo zdrowy tryb zycia i wyżej wymieniony problem wystepuje tylko w okresie jesień- zimma.

Lepiej jednak wykluczyć ewentualne jesienno-zimowe niedobory lub stan subdepresyjny.
Sądzę, że warto odwiedzić lekarza seksuologa, który w razie potrzeby zaleci stosowne badania.
W Krakowie przyjmuje doświadczony lekarz Dr A.Sipiński (przyjeżdża z Katowic).

Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com, Poznań