Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spadek nastroju i koncentracji

Witam. JESTEM Kobietą, mam 20 lat. Ostatnio dużo stresu i nerwów doświadczyłam . Straciłam pracę, nie było to na zasadzie zwolnienia mnie , tylko wróciła dziewczyna , którą zastępowałam. Niestety szybciej niż było na umowie . W czerwcu wychodzę za mąż . Przygnębia i zasmuca mnie to , co w kolo mnie się dzieje. Zauważyłam ostatnio u siebie silny spadek nastroju i energii . Mam problemy z koncentracją , ciągłe rozkojarzenie . Zapominam o wielu rzeczach.Jednym słowem nie poznaje siebie,co robić?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Opisane przez panią objawy wskazują na pewne rysy zaburzeń nastroju. Warto zająć się nimi już teraz, skoro są one lekkie. Polecam zgłosić się do psychologa, który pomoże pani poradzić sobie ze spadkiem nastroju i motywacji, pomoże w ułożeniu sobie obecnej sytuacji i planów na przyszłosć. Pozdrawiam

0

Podjąć psychoterapię, dzięki której będzie miała Pani szansę dowiedzieć się wiele o samej sobie i tym samym odpowiedzieć sobie na pytanie jakie czynniki wywołują w Pani objawy o jakich Pani pisze. Równolegle proszę wykonać podstawowe badania, które może zlecić Pani lekarz internista.

Pozdrawiam serdecznie!

Magdalena Nagrodzka PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy