Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spadek potasu w organizmie

Witam, ostatnio spada mi potas. Próbuję nadrabiać to dieta, ale to za mało i lekarz przepisał mi Potazek. W związku z problemami z polykaniem tabletek mam pytanie, jak inaczej jeść te tabletki? Pytam, bo te tabletki są długotrwałego uwalniania i mogą podrażniac śluzówke żołądka. Można jeść je rozsypane z jogurtem?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Wpływ kwasów omega-3 na układ krwionośny

Szkoda, że lekarz zaordynował stosowanie suplementu diety, zamiast leku. Lek kalipoz, jest w postaci tabletek o przedłużonym uwalnianiu, myślę, że łatwiej byłoby je Pani stosować, a i sam preparat jest dużo bardziej wiarygodny. Może Pani je wsypać do jogurtu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy