Spadek poziomu BHCG w 2 tygodnie

Witam.16.10.br.poroniłam samoistnie w 8tyg.ciąża bliźniacza.Dziś robiłam badania kontrolne.Bhcg 153.2(zaraz po poronieniu było 62969),morfologia Hct 35.6,Rbc3.75,hgb11.8,Wbc3.4.Po poronieniu w szpitalu wbc miałam 11.8 a rbc 3.68.Moje pyt.dot.wbc czy to możliwe aby w ciągu 2tyg.spadły aż tak bardzo?czy to wina bhcg?Prosze o pomoc bo bardzo zmartwiłt mnie te dzisiejsze wyniki.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Poziom WBC może zmniejszyć się po takim czasie od poronienia.
Proszę pamiętać, że wyniki badań zawsze należy skonsultować z lekarzem, który odniesie je do Pani stanu zdrowia.