Spadek tętna i problemy z koncentracją u 62-latki

Witam ,bardzo często mi sie zdarza spadek tętna do 50 nie zawsze przy spadku cisnienia. Dziś 150/80/50. Ale najgorsze wtenczas jest samopoczucie ,brak kontaktywności ,osłabienie, brak bystrości umysłu, zero kontaktywnosci i najczęściej to kończy się spaniem.Bo trudno sie na czymkolwiek skoncentrować. Towarzyszy temu takie uczucie jak przed zaśnięciem w nocy , które utrzymuje sie cały dzień.Nie wiem co jest powodem ?ale ten stan jest bardzo uciążliwy,po prostu jakbym nie żyła wtenczas. Maria

Proponuje konsultację lekarska , najlepeiej u kardiologa. Na pewno trzeba zrobic zwykle , spoczynkowe ekg ,ale byc mozę w diagnostyce tych zaburzen rytmu przydatne będzie badanie holterowskie , czyli 24-godzinne monitorowanie ekg