Spadek TSH po zastosowaniu Euthyrox 25

Witam odebrałam dziś wyniki TSH 1.38 norm. 0,270 - 4,20 µlU/mL p/c anty-TPO 6.69 norm. 0 - 34 IU/ml fT4 II 14.71 norm. 12,0 - 22,0 pmol/l tydz temu byłam u endokrynologa bo tsh wynosiło 4,52 i lekarz powiedział ze mogę mieć chorobę Hashimoto. dostałam tabletki euthyrox 25 i jestem w szoku ze TSH spadło do takiego wyniku. Do lekarza dopiero za 6 tyg mam przyjść z wynikami na kontrolę. Pytanie czy możemy się z mezem bez problemu starac z takimi wynikami czy musimy dalej czekac.? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć badanie TSH i udać się do lekarza rodzinnego. Co do starań o dziecko sądzę, że tak można się starać.