Spadek wagi a dieta u 27-latki

Chcialam schudnac od 2013 i udalo sie.Obecnie jem raz dziennie duzo naraz wieczorem lub noca.Jestem w ruchu 8 do 12godz dziennie,to mnie uspokaja,czuje silny lek, jakbym musiala przestac sprzatac,biegac itp. Waze 57kg,wzrost 181cm, kobieta 27lat.Czuje,ze mam doscgrube uda,brzuch i ramiona,dlatego daze do wysilku fizycznego w ciagu dnia,aby spalac kalorie.Czesto robi mi slabo,puchna mi stopy wieczorem,ale chce utrzymac przynajmniej obecna wage.Czy jest mozliwe, ze mam po prostu taki sposob zycia?

Opis pasuje do osoby anorektycznej. Powinna Pani jeść 5-6 razy dziennie, aby spożyć wystarczającą ilość kalorii. Objawy oznaczają silne niedożywienie. Konieczna jest bezpośrenia pomoc przede wszystkim psychoterapeuty, a nastepnie dietetyka. Prosze zrezygnować całkowicie z aktywności sportowej, gdyż ta wymaga uzupełnienia dużej ilości kalorii. Organizm dobrze podpowiada, że powinna Pan przestać sprzatać i biegać itp. Pani możliwości spożycia więszych posiłków jest ograniczona, dlatego sport trzeba odłożyć na później. Sport będzie wtedy nagrodą za wytrwałość w osiagnięciu prawidłowej wagi. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w walce z chorobą.

Witam Panią,

Opis sytuacji jest bardzo niepokojący. nie może Pani jadać raz dziennie!! Waży Pani w tym momencie bardzo mało jak na swój wzrost. Głodzi się Pani a do tego wciąz się rusza i dlatego czuje sie Pani źle, słabo itp. Uważam że cierpi Pani na zaburzenia odzywiania i nalezy szukac pomocy u specjalistów. Podejrzewam tu anoreksję

w razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl