Spadek wagi a torbiele jajnika

Witam.Mam 18 lat,w tej chwili waze 48kg a wzrost 162.Dlazego chudne,mimo ze jem normalnie ?Od listopada mam problemy z torbielami,w miesiac temu mialam operacje wyliszczenia torbieli obusyronnych jajnika.Torbiel sie odnowila.Od dzis zaczynam antykoncrpcje na ta torbiel.Czy to moze byc powodem?Na poczatku listopada wazylam 55,pod koniec list.47kg.Teraz widze ze znow schudlam inni tez to widza.Boj siebze przez tabletki jeszcze schudne.Moge porozmawiac o tym z moja ginekolog? Do jakiego lekarza isc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powiedzieć o wszystkim Pani ginekolog. Być może warto byłoby oznaczenie hormonów np. TSH, proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.