Spadek wagi a wyniki badania krwi

Dzien dobry bardzo prosze o opinie odnosnie badania krwi .dodam tylko ze schudlem 50 kg w 16 miesiecy aktywnosc fizyczna na wysokim poziomie 1000 km na rowerze miesiecznie .plus silownia rekreacyjnie.czuje sie bardzo dobrze.ntprobnp 32.02 norma 00-125,alat 96 .ferrytyna 194 .hemoglobina 12.6 norma 14-18 , MCHC 31 norma 32-37 , MPV 7.4 norma 9.0-13 .neutrofile 2.07 norma 2.50-7.00 .meszczyzna lat 35 .lekarza ktory zlecil morfologie bede widzial za 2 tygodnie.z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.