Spadek wagi, brak apetytu, bóle podbrzusza i bóle głowy

moje objawy i przebyte leczenie od pół roku:spadek wagi, brak apetytu,po paru kęsach kanapki czuje się syta ,mdłości,bóle podbrzusza przed i po wypróżnieniu,bóle podbrzusza,obrzmienie podbrzusza,potliwość w nocy,bóle głowy i lewego ucha,w ostatnim czasie dołączyły do nich ciągnące bóle od pachwin w stronę pępka,kłucie raz po lewej raz po prawej stronie podbrzusza,dyskomfort przy siedzeniu prosto i podkurczaniu nóg, zawroty głowy ogólne osłabienie.

Warto zmienić dietę na częste ciepłe gotowane połki. lekkostrawne. BEZ KANAPEK I CHLEBA
Może cos jeszcze się dzieje niedobrego: stresy, cięzkie przeżycia ? konflikty, przemoc, depresja ????
Pozdrawiam