Spadek wagi ciała, ból brzucha, wzdęcia, nudności oraz krwawe rozwolnienia

witam. mam 24lata od pół roku zaobserwowałam ,że moja waga spada w dół .W ciągu tego czasu straciłam 18kg .Objawy :ból żołądka-brzucha -wzdęcia krwawe rozwolnienia - nudności Dodam iż nie jestem w ciąży ,ani nie choruje na nadczynność tarczycy . nie mogę wypróżnić się siedząc normalnie na toalecie , muszę robić to na kucaka niemożność oddania stolca w normalnej pozycji , nie jest spowodowana zaparciem . Objaw ten towarzyszy mi zarówno podczas rozwolnienia jak i zatwardzenia. czy to rak ?

pozdrawiam
Marcin Koncewicz