Spadek wagi przy stosowaniu Trittico CR 150 mg

Dzień dobry, Od 5 m-cy zażywam Trittico CR 150mg na noc.Szczerze mowiąc na depresję mi nie bardzo pomaga,pomaga tylko na sen,wkońcu od 2 lat się wysypiam. Natomiast przeraża mnie spadek masy ciała i przez to wpadam w jeszcze gorszą depresję. w przeciagu tych m-cy schudłam 8kg zaczeło się od zapalenia żołądka.Moja waga teraz to prawie anorektyczna 42kg i nie mogę przytyć!!! proszę bardzo o poradę bo jestem na skraju załamania.Czy zmienić lek?PS.jem normalnie i się nie odchudzam. Proszę o pomoc!

Witam Panią,
stosowanie leku Trittico może powodować spadek apetytu tak jak jest w Pani przypadku. Proszę skonsultować swoje obawy z lekarzem, który prowadzi Pani leczenie. Duży spadek wagi w trakcie leczenia jest wskazaniem do zmiany leku. Być może inny preparat zadziała też skutecznie w kwestii poprawy nastroju i zmniejszy objawy depresji.

Pozdrawiam serdecznie!

Witam,

proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym leczenie o dolegliwościach związanych ze stosowaniem leku. Dobranie odpowiedniego leku, pozwala na komfortowe leczenie objawów choroby. Jednakże warto dodatkowo zastosować psychoterapię, która przyniesie ulgę w cierpieniu i umożliwi poradzenie sobie nie tylko z objawami, ale także z uczuciami leżącymi u podłoża przykrytego objawami chorobowymi.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571