Spadek wagi u niemowlaka

Witam moj synek Urodził sie z waga 3960g dotej pory ladnie przybierał na wadze Ma 7 miesiecy i jego waga wynosi 8550 gdzie na 6 mieisiey było 8590 Synek ladnie je ma apetyt bawi sie nie marudzi jest weosłym bobasem Skad ten niski spadek wagi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Spadek wagi u niemowlaka może być niepokojący i wymaga oceny przez lekarza pediatrę. Proszę udać się na wizytę do lekarza w najbliższym czasie.

warto skontrolować wagę, czasami przyczyna jest prozaiczna np błąd pomiaru, jeśli rzeczywiście spadek masy ciała się potwierdzi trzeba będzie wykonać dodatkowe badania. Pozdrawiam