Spalanie kcal podczas biegania

Dzień dobry! Staram się często biegać. Chcialabym się dowiedziec, ile kalorii mogę spalić biegając ok 45 min zwyklym, spokojnym tempem. na chwilę obecną ważę odk. 42 kg przy wzroście 158 cm. Mam 21 lat. Chcialabym takeze uzyskac informacje na temat tego,w jaki sposob mogę zwiekszyc ilosc spalanych kcal podczas biegania. czy są na to jakieś techniki?Dziekuje za odpowiedz.

Podczas biegania można zwiększyć ilość spalanych kalorii poprzez założenie obciążenia, bieg z nachyleniem (pod górkę) lub po prostu szybciej (im szybszy bieg tym większy wydatek energetyczny).Podczas opisanego przez Panią czasu wysiłku (zakładając bieg 8 km/h) spala Pani około 250-300 kcal.