Specyficzny zapach z okolic intymnych

Mam problem. Od dłuższego czasu po umyciu , nie miło pachnie mi z okolic intymnych. Jest to specyficzny zapach, który czuję przez spodnie. Minie godzina od umycia się i już czuć oraz totalnie topie się w tych miejscach. Co mogę z tym faktem zrobić???? trochę wstydzę się lekarza POZ bo dziwnie iść z czymś takim i pokazywać obcej osobie to co się ma w spodniach. Proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Najprawdopodobniej jest to infekcja . Proszę udać się do wenerologa lub urologa. On zaleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam