Spękana skóra na żołędzi penisa

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z penisem. Mianowicie mam spękaną skóre na żołądziu . Stosowałem już climatrozol, triderm, robiłem posiew moczu 2 razy i na badaniach nic nie wyszło. Na dodatek skóra powyżej żołądzia , co jakiś czas robi się czerwona , tak jakby podrażniona , czasami wyskakuje malutka czerwona krostka, ale jest minimalna, prawie jej nie widać, żaden lekarz nie potrafi znaleźć odpowiedzi na mój problem. Gdzie mam szukać pomocy? Czasem też piecze mnie żołądź/

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa bądź dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.