Spełnianie fantazji seksualnych

Moja patrnerka nie byla zachwycona jak zaproponowalem jej trujkat czy sex z inna para i powiedziala ze nie znoslaby tego jakby dotykal jej obcy mezczyzna.Jednak w poprzednim zwiazku zdradzila trzy razy i mnie raz. Na spotkaniu na kawie z inna para byla zupelnie inna osoba,wesola i chyba nawet jej sie to podobalo,ja zas bylem wystraszony .Niewiem co myslec o jej zachowaniu,czy ona chce spelnienia moich fantazi o sexie w kilka osob czy nie . Ciagle mowi ze nie ale wiem co widzialem noi te zdrady.

Zachowanie Partnerki przy kawie nie ma znaczenia prognostycznego, świadczy jedynie o obyciu w sytuacjach towarzyskich.
Proponuję wziąśc pod uwagę odczucia Partnerki i nie forsować realizacji ryzykownych fantazji, zwykle potem panowie i pary nie są zadowoleni z ich realizacji.
Tak to już jest, że i fantazje należy kontrolować, przynajmniej niektóre.
Pozdrawiam. JW

Witam,
Radzę uwzględnić "nie "partnerki dla realizacji swoich fantazji. Powiedziała wprost, co o nich myśli, To, że zdradzała nie ma nic wspólnego ze zdolnością wejścia w sytuację seksu w dwie pary.Jak i to, że była swobodna w towarzyskiej sytuacji w kawiarni,. Wygląda na to, że doszukuje się Pan za wszelką cenę jej aprobaty, interpretując neutralne sygnały jako wskażniki jej preferencji. Na realizację niektórych pragnień musi być pełna zgoda obu stron inaczej konsekwencje mogą być opłakane a nawet niszczące dla związku lub psychiki partnerki.
pozdrawiam

Dzień dobry!

Fakt, że Pana partnerka dobrze bawiła się na spotkaniu z inną parą, nie musi świadczyć o tym, że ma ochotę zrealizować fantazję o seksie w trójkącie lub we czworo. Nawet, jeśli podczas wspomnianego spotkania atmosfera mogła zdawać się erotyczna. Podobnie, fakt, że partnerka w dwóch swoich związkach dopuściła się zdrady, nie musi świadczyć o tym, że potrzebuje seksualnych urozmaiceń lub, że jest w tej sferze szczególnie liberalna. Związki pozamałżeńskie mogły mieć całkowicie inną motywację i przyczyny! Aby poznać zdanie partnerki na ten temat, warto po prostu z nią rozmawiać... Powspominać spotkanie, o którym Pan pisze, zapytać, jak partnerka wtedy się czuła, jakie miała myśli. Przeanalizować wspólnie, jakie są zalety i możliwe korzyści z realizacji tej fantazji, a jakie są możliwe koszty, ryzyko - co byście zyskali, a co stracili. Warto też zastanowić się, jak udałoby się Wam zaradzić ewentualnym przykrym konsekwencjom. Możecie wspólnie z partnerką poczytać książki i poradniki psychologiczno-seksuologiczne dla par, które opisują temat swingowania oraz doświadczenia par, które uprawiały, uprawiają lub planują uprawiać takie zabawy erotyczne. Fantazje o seksie w trójkącie lub seksie grupowym są powszechne i nie ma w nich nic złego, czy niepokojącego. Część par realizuje je (jednorazowo, sporadycznie lub stale) i jest z tego bardzo zadowolona. Są jednak również takie pary, które spróbowały seksu grupowego z innymi małżeństwami i w następstwie tego musiały zmagać się z trudnościami, np. uczuciem zazdrości o partnera/ partnerkę, złości na niego/ na nią, wstydem, wyrzutami sumienia itp. Zdecydowanie, takie zachowania (podobnie jak na wszystkie zachowania seksualne!) warto realizować wtedy, kiedy obie strony (wszystkie strony, jeśli mówimy o seksie grupowym) są do tego całkowicie przekonane i robią to świadomie i dobrowolnie.

Pozdrawiam!