Sperma na bieliźnie a możliwość zapłodnienia

Uprawialiśmy seks w prezerwatywie i po stosunku ściągając prezerwatywę, zachlapałem częścią zawartości jej majtki. Poszedłem się umyć i w tym czasie dziewczyna założyła te majtki, po jakimś czasie poczuła że to coś mokrego to nie tylko jej śluz ale także sperma. Teraz pytanie czy jest możliwość zapłodnienia? Ubrudzone majtki były znacznie w części ujścia pochwy, ubrane na pochwę mocno zwilżoną śluzem, dosłownie minutę po stosunku.

Witam,
w opisanej sytuacji ryzyko ciąży zależy jeszcze od dnia cyklu partnerki.
Jeżeli była wówczas w czasie swoich dni płodnych, ryzyko ciąży jest na prawdę minimalne.

pozdrawiam