Sperma na wzgórku łonowym, dni płodne a ciąża

Witam :) Jakie jest ryzyko ciąży gdy podczas dni płodnych, mój chłopak, skończył na wzgórek łonowy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo w opisanym powyżej przypadku bardzo ciężko określić gdyż nie napisano w poście czy doszło do stosunku ( wtedy jest ono większe). Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam