Sperma podczas oddawania moczu - co jest nie tak?

Mam 18 lat, mężczyzna. Mam trochę stresu. 1. Sperma podczas sikania - chyba wszystko wiadomo. Nie masturbuję się od dwóch miesięcy (dzięki mojej silnej woli zerwałem z tym). Czasami mam wytrysk spermy (tzn. w majtkach), odkąd przestałem. 2. W ostatnią noc 2 razy nacisnąłem na swojego penisa, wywołując orgazm. Był on trochę dziwny (nie kleił się tak jak zwykle). To trochę krępujące i dziwne pytania, ale ja za bardzo z tym się męczę.
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

W pierwszej kolejności warto zastanowić się, czy to faktycznie sperma wycieka z cewki w trakcie mikcji. By się o tym przekonać, dobrze by było wykonać badanie ogólne moczu, które wykryje obecność plemników w moczu, a także oceni pozostałe parametry moczu, na podstawie których będzie można wnioskować, co jest przyczyną Pana zaburzeń.

Niestety nie wspomina Pan w swoim poście nic na temat ewentualnego współżycia. Jeżeli nie współżyje Pan regularnie, a dodatkowo zaprzestał Pan masturbacji, to może dochodzić do szybkiej erekcji i orgazmu nawet po niewielkiej stymulacji.

Pozdrawiam