Sperma w okolicy warg sromowych i wejścia do pochwy a realne zagrożenie ciążą

Witam. Prawdopodobnie podczas dni płodnych doszło u mnie do zetknięcia ze spermą w okolicach warg sromowych i możliwe, że wejścia do pochwy. Nie było stosunku. Sperma spłynęła z mojego brzucha w te okolice, które po wszystkim w miarę dokładnie umyłam pod prysznicem. Dodam jeszcze, że jako dziewica raczej nie planowałam dziecka. Czy w moim przypadku ciąża jest realnym zagrożeniem? Pozdrawiam

Pozdrawiam!