Śpiączka i zakażenie wirusowe

witam moj brat jest miesiac na oimonie zostal wprowadzony w spiączce farmakologiczna,lpo 2 tyg zostal wybudzony lecz dostal drgawki i wprowadzono go ponownie spiaczke,lekarze robili wszystkie badania do tej pory nie znalezli przyczyny.Podaja leki lecz nic nie pomaga,otwiera oczy lecz stan jest ciezki. wczoraj zostal odlaczony od respiratora ale po paru godzinach znow zostal podlaczony.zostalam poinformowana ze to jest wirus?jest szansa ze wybudzi sie,jest taki wirus bez objawow?

Lek. Katarzyna Szymczak

W tak ciężkiej chorobie ocena przez internet jest niemożliwa. Infekcja wirusowa jest prawdopodobna, może przebiegac bezobjawowo.