Śpiączka po wszczepieniu zastawki serca

WITAM,MIJA 7 MIESIĄC A MÓJ TATA DALEJ W SZPITALU,PO WSZCZEPIENIU ZASTAWKI WYNIKŁ JAK BY SIĘ WYDAWAŁO PO TYM WSZYSTKIM MAŁY PROBLEM-ODLEŻYNA NA KOŚCI KRZYŻOWEJ I POŚLADKU,JEST JUŻ MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE ALE NIESTETY WDAŁO SIĘ ZAKAŻENIE I PRZESZCZEP SIĘ NIE PRZYJMUJE,TATA JEST UŚPIONY LEKAMI I STAN SIĘ CO RAZ BARDZIEJ POGARSZA!!!POMOCY!!!MOŻE SĄ JAKIEŚ OŚRODKI SPECJALIZUJĄCE SIĘ W LECZENIU TAKICH BEZNADZIEJNYCH PRZYPADKÓW!!!PROSZĘ O POMOC.

Takimi stanami zajmują się oddziały intensywnej terapii, ale myślę, że Pani ojciec w takim właśnie oddziale się znajduje. Nie ma innych specjalistycznych ośrodków w takich przypadkach. Takie oddziały taką problematyką się zajmują.

Tato jest we właściwym ośrodku, wszczepiona zastawka, infekcja, niewydolność krążenia - bo tego świadectwem są także odleżyny nie wróżą najlepiej.