Spinanie się przez czteroletniego dziecka

Witam, mam pytanie odnośnie mojego czteroletniego syna. Od kilku dni mały zaczął się co kilka minut spinać. Wygląda to tak jakby napinał się do zrobienia kupki, chociaż zapytany mówi że nie chce. Jest to wyczuwalne przeważnie jak niosę go na ręcach, bądź siedzi mi na kolanch. Co to może oznaczać? Dodam że jak był mniejszy około dwóch razy już mu się takie coś zdarzyło, ale po kilku dniach mijało. Pediatra nie widzi problemu, neurologicznie też wporządku, a dla mnie to niepokojące.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. proponuję udać się do lekarza neurologa.